Podvozky na stavebné stroje

 

Naša spoločnosť je hlavne zameraná na služby a servis v oblasti ponúkaných produktov. V rámci neustálej snahy ponúkať zákazníkom nové produkty a služby sme rozšírili ponuku produktov o podvozkové diely na rôzne typy stavebnej mechanizácie značiek ako CATERPILLAR, NEW HOLLAND, LIEBHERR, TEREX, ATLAS COPCO, BOBCAT, TAKEUCHI a iné. Z našej ponuky si môžete vybrať : vodiace kladky, ozubené kolesá, napínacie kladky, segmenty kovových pásov, článkové reťaze a iné. K týmto dielom poskytujeme samozrejme i servis a odbornú montáž. V prípade objednania tovaru rýchle doručenie kuriérom alebo našim obchodným zástupcom.

Pripravujeme kompletnú webovú prezentáciu tzv. elektronický katalóg, kde si môžte pozrieť aktuálne skladové zásoby s TOP cenami pre Slovenský trh tiež krátke dodacie lehoty na dodávky podvozkových komponentov, ktoré nie sú na sklade. Tieto bude možné objednávať jednoduchým kliknutím myšou na konkrétny typ stroja.
Oblasť využitia je široká: rýpadla, pásové nakladače, buldozéry, cestné stroje pre pokládku vozovky, cestné frézy, drviče, žeriavy, banské stroje a komponenty pre dopravné zariadenia.

Na ťažké stroje vieme zabezpečiť : olejom mazané reťaze, tukom mazané reťaze, utesnené nemazané reťaze, dosky pásov, pojazdové kladky, nosné kladky, turasové kolesa, hnacie kola, skupiny segmentov atď.